Directed by:
Vladimír Kelbl, Rudolf Tesáček, Václav Matějka, Marcel Dekanovský, Milan Růžička (more)Cast:
Marek Vašut, Michal Dlouhý, David Matásek, Petra Jungmanová, Jan Zvoník, Martin Havelka, Erik Pardus, Kateřina Brožová, Jiří Pomeje, Jiří Schwarz, Sabina Laurinová, Svatopluk Skopal, Luděk Munzar (more)Episodes(18)
-
Zimmer frei (E01)
-
Camel story (E02)
-
Vůně peněz (E03)
-
Flek na hru (E04)
-
Lambada (E05)
-
Zlatá klec (E06)
-
Bílá past (E07)
-
Tabatěrka (E08)
-
Veronika (E09)
-
Nechte maličkých (E10)
-
Krutá daň omylu (E11)
-
Kdo unesl Martu M? (E12)
-
Tónina smrti (E13)
-
Vykání psovi (E14)
-
Osamělá (E15)
-
Osudná nadílka (E16)
-
Bratři (E17)
-
Případ Anděla (E18)
Cast
Miloslav Kopečný
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Jindřich Khain
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Karel Pospíšil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Agentura Puzzle (2004) (series)
Václav Helšus
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Karel Hoffman
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Medvědi nic nevědí (1994) (series)
Stanislav Fišer
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jana Ebertová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Legenda o živých mrtvých (1971) (series)
Detektiv Martin Tomsa (1994) (series)
Taťána Schottnerová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Where Stars Fall (1996) (series)
Petr Jančařík
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Pavel Leicman
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Eva Vidlařová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Detektiv Martin Tomsa (1994) (series)
Tomáš Mann
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Detektiv Martin Tomsa (1994) (series)
Stanislav Tříska
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Kamil Halbich
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Petr Pelzer
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Anna Javorková
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
Alois Liškutín
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Viktor Skála
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Kosmix (2020) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdena Haláková
Best series:
V službách zákona (1983) (series)
Detektiv Martin Tomsa (1994) (series)
Daniel Dítě
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)