Performers:
Lucie Výborná (moderator), Martin Dejdar, Hynek Čermák, Jiří Langmajer, Vanda Hybnerová, Martin Hofmann, Ondřej Sokol, Marek Daniel, Michal Suchánek, Simona Stašová, Petr Janda, Jiří Lábus (more)Performers
Bolek Polívka
Czechoslovakia
Best movies:
Cosy Dens (1999)
The Elementary School (1991)
Major Case Squad (2014) (series)
Milan Šteindler
Czechoslovakia
Best movies:
My Sweet Little Village (1985)
Major Case Squad (2014) (series)
Czech Soda (1998)
Jiří Havelka
Czechoslovakia
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Suppressed (2023)
Vosto5: Pérák (2020) (theatrical recording)
Pavel Šimčík
Czechoslovakia
Best movies:
Elegance molekuly (2024) (theatrical recording)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (theatrical recording)
Teremin (2010) (theatrical recording)
Jan Rosák
Czechoslovakia
Best movies:
Radúz and Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Halina Pawlowská
Czechoslovakia
Best movies:
Nineties (2022) (series) - guide
Díky za každé nové ráno (1994)
Go Back to Your Grave! (1989)
Vojtěch Dyk
Czechoslovakia
Best movies:
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (concert)
Angel of the Lord 2 (2016)
Ewa Farna
Czech Republic
Best movies:
K poctě Davida Stypky (2023) (concert)
Scent of Oranges (2019)
Karel Gott 70 (2009) (concert)
Michal Novotný
Czechoslovakia
Best movies:
Nineties (2022) (series)
Brouk v hlavě (2020) (theatrical recording)
Famílie (2010) (theatrical recording)
Barbora Hrzánová
Czechoslovakia
Best movies:
Hrdý Budžes (2003) (theatrical recording)
Rok na vsi (1995) (theatrical recording)
Racek (1996) (theatrical recording)
Robert Nebřenský
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Mlýny (1994) (theatrical recording)
Sense of Tumour (2024) (series)
Iva Janžurová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Ikaros' Fall (1977) (TV movie)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Miloň Čepelka
Czechoslovakia
Best movies:
Záskok (1997) (theatrical recording)
The Conquest of the North Pole (1987) (theatrical recording)
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (theatrical recording)
Robert Záruba
Czechoslovakia
Best movies:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Big Dreams (2023)
The Pack (2020)
Bohumil Klepl
Soviet Union
Best movies:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (theatrical recording)
Czech Soda (1998)
All My Loved Ones (1999)
Adela Vinczeová
Czechoslovakia
Best movies:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (concert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Jaromír Bosák
Czechoslovakia
Best movies:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
The Taste of Death (1995)
Petr Čtvrtníček
Czechoslovakia
Best movies:
Czech Soda (1998)
Smoke (1990)
Angel of the Lord 2 (2016)
Matěj Ruppert
Czechoslovakia
Best movies:
Even Mice Belong in Heaven (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Eliška Balzerová
Czechoslovakia
Best movies:
Můj báječný rozvod (2008) (theatrical recording)
Waiter, Scarper! (1980)
Blboun (2001) (theatrical recording)