Cast
Ingrid Ištóková
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Smejeme sa storočiami (1983) (series)
Jana Zvaríková
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Zuzana Moravcová
Czechoslovakia
Best series:
Einstein (2023) (series)
Panelák (2008) (series)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (series)
Mojmír Caban
Best series:
Kutyil s.r.o. (2008) (series)
Panelák (2008) (series)
Horúca krv (2012) (series)
Peter Bzdúch
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Filip Lenárth
Best series:
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (series)
Kristína Svarinská
Czechoslovakia
Best series:
Volga (2023) (series)
Osada (2021) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
Jozef Švoňavský
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Za sklom (2016) (series)
The Websters (2017) (series)
Anton Živčic
Czechoslovakia
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Lucia Adamcová
Best series:
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (series)
Andrea Martvoňová
Czechoslovakia
Best series:
Horná Dolná (2015) (series)
Čert nikdy nespí (2016) (series)
Rodinné prípady (2012) (series)
Helena Húsková
Slovak state
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Bambuľkine dobrodružstvá (1982) (series)
Za mestskými múrmi (1998) (series)
Zuzana Dančiaková
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Škola detektívky (1989) (series)
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Anna Maľová
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Anton Vaculík
Slovak state
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Domov (1985) (series)
Pltník Paľko a vodník Venček (1983) (series)
Lucia Lapišáková
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Tatiana Kulíšková
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Tajomný ostrov (1984) (series)
Škriatok (1995) (series)
Lena Košická
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Ochrancovia (2014) (series)
Ivan Romančík st.
Czechoslovakia
Best series:
Život bez konca (1982) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Marián Mitaš
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Jack Ryan (2018) (series)
Secret Lives (2014) (series)