Poland,
2017, 9 h 45 min
(Length: 45 min)
Episodes(13)
-
Złote jabłko (S18E01)
-
Feralny powrót (S18E02)
-
Pożegnanie (S18E03)
-
Pasja (S18E04)
-
Randka (S18E05)
-
Dobry mąż (S18E06)
-
15:10 do Skarżyska (S18E07)
-
Zdrada (S18E08)
-
Mamusia (S18E09)
-
Fryzjerka (S18E10)
-
Smażalnia (S18E11)
-
Wielka szansa (S18E12)
-
Cud (S18E13)
Cast
Artur Żmijewski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
Kinga Preis
Poland
Best series:
Kruk (2018) (series)
The Pact (2015) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Aleksandra Górska
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Eryk Lubos
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Katarzyna Burakowska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Piotr Polk
Poland
Best series:
DNA (2019) (series)
Lekarze (2012) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Michal Piela
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
1983 (2018) (series)
The Hexer (2002) (series)
Edyta Olszówka
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
1983 (2018) (series)
Family Secrets (2022) (series)
Artur Pontek
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Ewa Konstancja Bułhak
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Rodzinka.pl (2011) (series)
Sexify (2021) (series)
Ilona Ostrowska
Poland
Best series:
Blinded by the Lights (2018) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Still Here (2023) (series)
Marcin Bosak
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
Ewelina Bator
Best series:
Klan (1997) (series)
Andrzej Nejman
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
1670 (2023) (series)
Lekarze (2012) (series)
Małgorzata Mikołajczak
Poland
Best series:
Family Secrets (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Katarzyna Skolimowska
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Janosik (1973) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Wiesława Gutowska-Siemianowska
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Urszula Małecka
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Beata Olga Kowalska
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Andrzej Hausner
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)