Poland,
2008, 7 h 20 min
(Length: 44 min)
Directed by:
Piotr WereśniakCinematography:
Marek TraskowskiComposer:
Maciej ZielińskiCast:
Anna Guzik, Joanna Jeżewska, Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Krzysztof Dracz, Michał Lesień, Krzysztof Respondek, Damian Duchnowski, Joachim Lamza, Bartlomiej Topa, Rafal Fudalej (more)Episodes(10)
-
Emerytura czyli Seks Bomba (E01)
-
Zdrada czyli Kwiaty (E02)
-
Badania okresowe czyli ostatnia szansa (E03)
-
Pogromcy duchów czyli Kazamaty (E04)
-
Nudziarz czyli wielkie pieniądze (E05)
-
Super fura czyli poważny problem (E06)
-
Cud czyli samopomoc mundurowa (E07)
-
Prymus czyli klin klinem (E08)
-
Sknerus czyli dziwni lokatorzy (E09)
-
Paparazzi czyli naga prawda (E10)
Cast
Michał Meyer
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Lekarze (2012) (series)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (series)
Wojciech Duryasz
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Piotr Miazga
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
High Water (2022) (series)
Marta Malinowska
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Joanna Kurowska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Jacek Borkowski
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Klan (1997) (series)
Barbara Baryżewska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Magdalena Włoszczyńska
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Slawomir Orzechowski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Jarosław Gugała
Poland
Best series:
The Pact (2015) (series)
Aldona Struzik
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Angel of Death (2020) (series)
Polizeiruf 110 (1971) (series)
Olga Miłaszewska
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Control (2018) (series)
The Mire (2018) (series)
Elżbieta Jarosik
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Hexer (2002) (series)
Witold Wielinski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
The Hexer (2002) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Agnieszka Różańska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Marek Cichucki
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Piotr Zelt
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Grzegorz Małecki
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Rodzinka.pl (2011) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Jakub Wieczorek
Poland
Best series:
Absolute Beginners (2023) (series)
Hug Me (2017) (series)
Still Here (2023) (series)
Hanna Stankówna
Poland
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)