Family / Drama
Czech Republic,
2014, 31 h 27 min
(Length: 60–62 min)
Screenplay:
Lucie Paulová, David Litvák, Jonáš Paul, Katharina Schmitt, Jiří Vaněk, Marek Hlavica (more)Composer:
Tadeáš VěrčákCast:
Václav Postránecký, Lenka Termerová, Martin Stránský, David Prachař, Jitka Ježková, Iva Janžurová, Josef Dvořák, Zdeněk Žák, Vlasta Peterková, Václav Jílek, Michaela Dittrichová, Martin Písařík (more)Episodes(31)
-
Masopust patří maskám (S03E01)
-
Vylučovací metoda sblížení (S03E02)
-
Comeback (S03E03)
-
Plány a pikle (S03E04)
-
Překvapení s překvapením (S03E05)
-
Bojovky a soukromé bitvy (S03E06)
-
Problémy terapie (S03E07)
-
Hledá se řešení (S03E08)
-
Výlety (S03E09)
-
Nevítaná péče (S03E10)
-
Nové radosti, staré komplikace (S03E11)
-
Všechno je jinak (S03E12)
-
Uzavírání kapitol (S03E13)
-
Před cestou daleko (S03E14)
-
Skutečný poklad (S03E15)
-
V poslední chvíli (S03E16)
-
Nález ztraceného času (S03E17)
-
Otův nový bratr (S03E18)
-
Alternativní terapie (S03E19)
-
Konce a začátky a nečestné prostředky (S03E20)
-
Soudy a předsudky (S03E21)
-
Malé velké bílé lži (S03E22)
-
Ženské války (S03E23)
-
Uzavírání kapitol (S03E24)
-
Tajná mise (S03E25)
-
Nedobří lidé ještě žijí (S03E26)
-
Šmejdi znovu na scéně (S03E27)
-
V týlu nepřítele (S03E28)
-
Smilnění vs. smilování (S03E29)
-
Tajemství kozího chlívku (S03E30)
Cast
Leoš Juráček
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
#martyisdead (2019) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Zdeněk Piškula
Czech Republic
Best series:
Génie (2017) (series)
The Line (2017) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Lenka Švejdová
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Martin Jan Šverma
Czechoslovakia
Best series:
Pojišťovna štěstí (2004) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Marek Vašut
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
sKORO NA mizině (2020) (series)
Slow Horses (2022) (series)
Simona Vrbická
Czechoslovakia
Best series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Jan Urban
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Jakub Vyplel
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Radim Novák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Halina Pawlowská
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series) - guide
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Nela Boudová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Miroslav Šimůnek
Czechoslovakia
Best series:
Crossing Lines (2013) (series)
Missing (2012) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Sabina Laurinová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Martin Preiss
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Three Kings (1998) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Lucie Kožinová
Best series:
Laskavý divák promine (1994) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (series)
Matyáš Bystroň
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Kateřina Hovorková
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Karolína Hrůzová - Hlaváčková
Czechoslovakia
Best series:
The Manor House (2014) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Sanitka 2 (2013) (series)
Jarmila Vlčková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jindřich Kout
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Neviditelní (2014) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)