Episodes(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Cast
Zdenka Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Arabella (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Rabies (2018) (series)
Jana Hermachová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Lékárníkových holka (1996) (series)
Třetí patro (1985) (series)
Ententýky (2012) (series)
Martin Sobotka
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Annie and Joe (2017) (series)
Oběti (1999) (series)
Helena Karochová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Tereza Nekudová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Radek Bár
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Robert Tyleček
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Petr Reidinger
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Neviditelní (2014) (series)
Atentát (2015) (series)
Marta Hrachovinová
Czechoslovakia
Best series:
To jsem z toho jelen (2000) (series)
Moonacre (1994) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
Lukáš Král
Best series:
Génie (2017) (series)
Czech Century (2013) (series)
The Manor House (2014) (series)
Martin Ešpandr
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Bohéma (2017) (series)
Linka (2019) (series)
Jiří Konvalinka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Monsters of the Shore (2019) (series)
Josef Kuhn
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Jiří Ployhar ml.
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Zuzana Zlatohlávková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Václav Helšus
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Ivo Šmoldas
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Nejlepší trapasy (2013) (series)
Mazalové (2014) (series)
Svatopluk Schuller
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
Eliška Lásková
Czechoslovakia
Best series:
Vyšehrad (2016) (series)
Single Man (2017) (series)
Poldové a nemluvně (2020) (series)
Daniel Kadlec
Best series:
Match (2018) (series)
Iveta (2022) (series)
Tátové na tahu (2018) (series)