Directed by:
Jiří Sequens st.Cinematography:
Josef HanušComposer:
Zdeněk LiškaCast:
Vladimír Brabec, Rudolf Jelínek, František Němec, Miloš Willig, Ladislav Mrkvička, Vladimír Ráž, Josef Větrovec, Pavla Maršálková, Emil Horváth ml., Elo Romančík, Eva Sitta, Josef Langmiler (more)Episodes(10)
-
Pán ze Salcburku (S03E01)
-
Tatranské pastorále (S03E02)
-
Šťastný a veselý (S03E03)
-
Klauni (S03E04)
-
Štvanice (S03E05)
-
Studna (S03E06)
-
Rukojmí v Bella Vista (S03E07)
-
Poselství z neznámé země (S03E08)
-
Mimikry (S03E09)
-
Růže pro Zemana (S03E10)
Cast
Miriam Kantorková
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bronzová spirála (1988) (series)
Petr Štěpánek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Vlasta Vlasáková
Czechoslovakia
Best series:
Haldy (1973) (series)
Příběhy všedního dne (1982) (series)
30 Cases of Major Zeman (1974) (series)
David Schneider
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Jan Přeučil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Miloš Nedbal
Austria-Hungary
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Milan Sandhaus
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
30 Cases of Major Zeman (1974) (series)
Jaroslav Kepka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Antonín Molčík
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Ladislav Lahoda
Czechoslovakia
Best series:
Arabella (1980) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Chobotnice z II. patra (1986) (series)
Václav Švorc
Czechoslovakia
Best series:
The Ambulance (1984) (series)
Nebezpečí smyku (1975) (series)
30 Cases of Major Zeman (1974) (series)
Ota Sklenčka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Marcela Martínková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Rozsudek (1970) (series)
Ladislav Trojan
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Eva Klepáčová
Czechoslovakia
Best series:
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Boříkovy lapálie (1972) (series)
Josef Němeček
Czechoslovakia
Best series:
30 Cases of Major Zeman (1974) (series)
Velitel (1981) (series)
Václav Bouška
Czechoslovakia
Best series:
My z konce světa (1975) (series)
Minor Tales of Crime from a Major City (1982) (series)
30 Cases of Major Zeman (1974) (series)
Jana Andresíková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabella (1980) (series)
Jiřina Bílá
Czechoslovakia
Best series:
Chalupáři (1975) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Pavel Jiras
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Duhový luk (1972) (series)
Roky prelomu (1989) (series)
30 Cases of Major Zeman (1974) (series)