Directed by:
Václav VorlíčekScreenplay:
Miloš MacourekCinematography:
Emil SirotekCast:
Jiří Lábus, Miroslava Šafránková, Vladimír Dlouhý, Marian Labuda, Jaroslava Kretschmerová, Ondřej Kepka, Petr Nárožný, Pavel Zedníček (more)Episodes(26)
-
Pomoc, za kopcem je obr (E01)
-
Osudná věštba (E02)
-
Rumburak letí na Pultanelu (E03)
-
Arafon (E04)
-
Rumburak v jablečném sadu (E05)
-
Osudné jablko (E06)
-
Věštba se plní (E07)
-
Tatínku, máte dvojčátka! (E08)
-
Past na Roxanu (E09)
-
Studijní cesta do říše pohádek (E10)
-
Mařenka a obr (E11)
-
Roxana znovu na pastvě (E12)
-
Petrova šance (E13)
-
Podvodný sňatek (E14)
-
Král bez poddaných (E15)
-
Trojlístek zahajuje boj (E16)
-
Rumburak č. 2 (E17)
-
Falešný pan Papp (E18)
-
Trojlístek opět pohromadě (E19)
-
Mařenka pod šibenicí (E20)
-
Rumburak vládcem Pultanely (E21)
-
Kufřík v rukou zloducha (E22)
-
Zápas o Pultanelu (E23)
-
Výlet někam jinam (E24)
-
Rumburak kontra Fantomas (E25)
-
Pan děkan mění názor (E26)
Cast
Kateřina Kaira Hrachovcová
Czechoslovakia
Best series:
Prima sezona (1994) (series)
Single Man (2017) (series)
O ztracené lásce (2002) (series)
František Filipovský
Austria-Hungary
Best series:
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Hey, Mister, let's play (1965) (series)
Jan Kalous
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Ohrožené prázdniny (1990) (series)
Václav Kotva
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Alena Karešová
Czechoslovakia
Best series:
Arabella (1980) (series) - actor, narrator
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
The Phantom of Operette (1970) (series)
Věra Nerušilová
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Coffee & Cigarette (2017) (series)
Pavel Vondruška
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Cirkus Humberto (1988) (series)
Adam Novák
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Jiří Lír
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabella (1980) (series)
Bohumil Vávra
Austria-Hungary
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Sabina Králová
Czechoslovakia
Best series:
Three Kings (1998) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
Libor Baselides
Czechoslovakia
Best series:
Dlouhá míle (1989) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Bohéma (2017) (series)
Jana Altmannová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
World under Head (2017) (series)
Eduard Pergner
Czechoslovakia
Best series:
The Phantom of Operette (1970) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
Stanislava Bartošová
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
The Phantom of Operette (1970) (series)
Jana Robenková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabella (1980) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Václav Upír Krejčí
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Světlu vstříc (2018) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Jaroslav Čejka
Czechoslovakia
Best series:
Gagman (1987) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Třešňová babička (1977) (series)
Daniel Rous
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Pavel Mang
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Humberto (1988) (series)
Ďábel v Praze (1996) (series)
Osada (2021) (series)