Episodes(20)
-
Srdce v oblacích (E01)
-
Konec hry (E02)
-
Nebezpečné rande (E03)
-
Peníze nebo život (E04)
-
Moje duše, moje krev (E05)
-
Zmýlená neplatí (E06)
-
Smrtící láska (E07)
-
Těžký život celebrit (E08)
-
V kómatu (E09)
-
Na konci cesty (E10)
-
Závod s časem (E11)
-
Nikdo není sám (E12)
-
Na první dojem (E13)
-
Rodiče a děti (E14)
-
Jediné na čem záleží (E15)
-
Havárie (E16)
-
Nalezenec (E17)
-
Nákaza (E18)
-
Identita (E19)
-
Matky (E20)
Cast
Viera Pavlíková
Slovak state
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Suspicion (2022) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Pavel Rímský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Daniel Pečenka
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Halka Jeřábek Třešňáková
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Génie (2017) (series)
World under Head (2017) (series)
Jarmil Škvrna
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Marek Pospíchal
Soviet Union
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
Kristýna Ryška
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Markéta Burešová
Czechoslovakia
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Professor T. (2018) (series)
Škoda lásky (2013) (series)
Václav Lupač
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Zlatá labuť (2023) (series)
Eva Režnarová
Czechoslovakia
Best series:
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Dana Černá
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Actor (2020) (series)
The Fury (2016) (series)
Vilém Udatný
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
Kukačky (2021) (series)
Zdeněk Velen
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Markéta Coufalová
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Místo nahoře (2004) (series)
Barbora Seidlová
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Miroslav Hanuš
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Suspicion (2022) (series)
Daniel Svoboda
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Petr Vršek
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Rédl (2018) (series)
Helena Korejtková
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Josef Vrána
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)